Hizmetlerimiz

ERP Cloudy

ERP Cloudy; içerisinde işletme yönetimi modülleri bulunan bir paket programdır. Ancak bu uygulamayı geleneksel yazılımlar ile karıştırmamak gerekir. Yerel bilgisayarınıza yüklenen ve tüm verileri burada muhafaza eden yazılımlar ile ERP Cloudy ciddi farklara sahiptir. Sistemin hangi yerel makinede çalıştığı fark etmez. Zira Satış yönetimi modülünü de içerisinde barındıran yapı, uzak bilgisayarda yani bulut üzerinde kuruludur. Bulut teknolojisinin sağladığı tüm avantajları bir arada sunan sistem, size son derece hızlı ve güvenli bir platforma ulaşma fırsatı sunar.
Satış yönetimi modülü, ERP Cloudy uygulamasının bileşenlerinden bir tanesidir. Yazılım içerisinde bir çok farklı fonksiyon bulunur. Bu uygulamalar işletmenizin muhasebe ve finans birimleri için hayati öneme sahip uygulamalardır. Ayrıca ERP Cloudy size personel yönetimi, iş akış yönetimi, günlük ticari işlemlerin kaydedilmesi gibi operasyonel faydalar da sağlar. Herhangi bir donatı gerektirmeden bu fonksiyonların tamamını gerçekleştirebilme özelliğini bir arada alabileceğiniz yazılım, dilediğiniz formu ile size tahsis edilebilir.

Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun, işletmenizin muhasebe ihtiyaçlarını ERP Cloudy ile karşılayabilirsiniz. Resmi evrakların oluşturulmasından günlük muhasebe uygulamalarına kadar tüm katmanlarda yazılım ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahiptir.