Hizmetlerimiz

Kurumsal Web Sitesi

Müşteri beklentilerini, işin tam anlamıyla tanıtımını, görsel ve estetik kaygılarıhızı ve verimliliği önemsiyor ve bunun için; müşteri odaklı çalışmalar yapıyoruz.

Farklı olmak, fark yaratmak, kaliteli hizmet vermek, Rakiplerinizin önüne geçmek, hedeflerinize ulaşmak için. Yüksek performanslı, kolay kullanımı olan, güvenli, sorunsuz çalışan size özel bir yazılım alt yapısına ihtiyacınız vardır.Tüm sektörler için yazılmış hazır özel yazılımlar ile:İş süreçlerinizi tam anlamıyla kontrol edemezsiniz, şirketinizi istediğiniz doğrultuda yönetmezsiniz.

Her şirketin yönetim anlayışı, organizasyon yapısı, bilgi düzeyi ve tecrübesi bir birinden farklıdır. Üstün yanlarınızı ön plana çıkartabilen rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayan bir bilgi teknolojisi alt yapı ile başarıya ulaşabilirsiniz.

Özel Yazılım geliştirme araçlarını, web teknolojilerini, iletişim protokollerini, API gibi bir çok alanda yeni teknolojileri takip ederek proje geliştirmek çok zor bir iştir. Özel Yazılım geliştirme uzmanlık gerektirir. Projeniz için uzman mühendisler bulmak ve entegre etmek zor ve pahalıdır. Doğru yetenek ve uzmanlık her zaman fark yaratabilir. En iyi çözüm yetenekli mühendis ve tasarımcılar çalıştıran uzman bir özel yazılım geliştirme firması ile çalışmaktır.

E-Ticaret Sitesi

Hatay  E-Ticaret siteniz için gerekli tüm özellikleri tek bir paketinde topladık. Böylece farklı paketler arasında kaybolmadan, seçim yapmak zorunda kalmadan internetteki sanal mağazanızı bir günde açıp, ürünlerinizi kolayca satışa sunabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz
Kolay ve fonksiyonel site yönetim paneli ile web sitenizi, ürünlerinizi ve siparişlerinizi rahatça yönetebilirsiniz.

Detaylı Optimizasyon (SEO)
Akıllı arama motoru optimizasyonu özellikleri ile arama sonuçlarında rakiplerinizin bir adım önündesiniz.

Sınırsız Ürün ve Kategori Ekleme
Yönetim panelinizde limitlere bağlı olmaksızın kategori açabilir, sınırsız sayıda ürün ekleyebilirsiniz.

Sipariş ve Kargo Yönetimi
Müşterileriniz sipariş durumlarına, geçmiş siparişlerine ve kargo takip numaralarına kolayca erişebilir.

Dinamik Özellik Seçimi
Renk, beden, boyut gibi ürüne ait çeşitli özellikler sepete ekleme sırasında kolaylıkla seçilebilir.

Zengin Ödeme Seçenekleri
Banka Havalesi / EFT, Kapıda Ödeme, PTT Posta Çeki, PayPal ve Kredi Kartı (PayU aracılığıyla) ödeme alabilirsiniz.

PayU Entegrasyonu
Kredi kartı ile ödeme alabilmeniz için sitenizde Sanal POS bulunmalıdır.
PayTR ile 6 bankanın Sanal POS'una sahip olabilir ve taksit yapabilirsiniz.

Marka Tescili

​Marka Tescili Nedir ?

Bir işletmenin mal veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal veya hizmetlerinden ayırt etmeye yarayan, kişi adlarından, sözcüklerden, şekillerden harflerden veya sayılardan oluşan her türlü işarete MARKA denir.

Marka Tescili Niçin Yapılmalıdır?

Tüm dünyada faaliyet gösteren her firma ürün ya da hizmetlerini tanıtıcı bir marka kullanmaktadır. Ürün ve hizmetlerin aynı ya da benzer faaliyet kolundaki rakiplerden ayırt edici olabilmesi için bir marka kullanılmak zorundadır. Marka, müşterilerle ürün ve hizmetler arasındaki önemli bir köprüdür. Markanın tüketiciler arasında belli bir üne kavuşmasını beklemek ve daha sonra tescil başvurusunda bulunmak çok sık yapılan ve hak kaybının önlenmesinin güç olduğu bir durumdur.

Günümüzün ağır rekabet koşullarında markalaşma büyük önem taşımaktadır. Aynı iş kolunda faaliyet gösteren firmalar, ürün ve hizmetlerinin kalitesini arttırmanın yanında kullanmış oldukları markalara yatırım yapmakta, markalarını tanıtmak için reklâm yapmakta ve bu yolla tüketici ile aralarında bir köprü kurmaya çalışmaktadırlar. 

Türk Patent Enstitüsü'nce tescil edilmemiş olan markalar yasal olarak kullanan kişiye ait değildir. Koruma altına alınmamış marka, hak sahibi tarafından tanıtılmaya çalışıldığı dönemde, başka bir başvuru sahibi tarafından tescil altına alınabilmekte ve bu durumda hak sahibinin yasal yollara müracaat ederek hakkını ispat etmesi gerekmektedir. Böyle bir hak hırsızlığı ile karşılaşılması, gerçek hak sahibinin ya markasından vazgeçmesine ya da maddi ve manevi açıdan yıpranmasına neden olmaktadır. 

Patent Nedir ?

Patent, ürün veya buluş sahibine devlet tarafından verilen; buluşun kullanılması, satışı, pazarlanması, çoğaltılması, bir benzerinin elde edilmesi gibi alanlarda ayrıcalıklar getiren mutlak bir hak ve bu hakkı kanıtlayan resmî bir belgedir.

Patentli bir buluş, buluş sahibine buluş üzerinden ekonomik olarak yararlanma hakkı verirken, üçüncü kişilerin buluştan yararlanmasını men etme yetkisi sağlamaktadır.

Patentli bir buluş; alınıp, satılabilen, kiralanıp, kiraya verilebilen diğer mallar gibi buluş sahibinin mülkiyeti haline gelir. Patentler alındıkları ülkeler için hak sahipliği doğurur. 

Türkiye'de alınmış bir patent, sadece Türkiye içinde sahibine hak sağlamaktadır ve patentli ürünleri başkalarının Türkiye'ye ithal etmesi durumunda, hak sahibine ithali durdurma hakkı verir. 

Marka ve Patent Tescili konusunda bizimle iletişime geçebilir veya www.markapatenttescili.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

ISO Belgelendirme

İSO Kalite Belgeniz  var mı?

       İSO Kalite Belgesinin Yararları:

1.     Kârı, Verimliliği ve Pazar payını arttırır,

2.     Müşteri şikayetinin azaltır, memnuniyetini arttırır,

3.     Girdi, üretim ve son kontrollerin etkin olarak yapılmasını sağlar,

4.     Kurum içi iletişimi geliştirir,

5.     Sürekli gelişen ve iyileşen bir kurum olmanızı,

6.     Geçmişe yönelik kayıtları düzenli bir şekilde tutmanızı,

7.     Veriler ve istatistiksel ölçümler doğrultusunda, kurumunuzu daha doğru analiz edebilirsiniz,

8.     Kurumsallaşma yolunda önemli bir adım atmanızı sağlar,

9.     İSO Kalite Yönetim Sistemi Belgesi uluslar arası standartlara uyar ve sizi ihracatta üst seviyelere taşır,

10.   Sürekli iyileştirmeyi amaç edinmiş, etkin bir Kalite Yönetim Sistemi oluşturmak isteyen; tiplerine, büyüklüklerine sağladıkları ürün veya hizmetlere bakılmaksızın bütün kuruluşlarca uygulanabilir.

Ve daha birçok yararı olan İSO Kalite Yönetim Sistemi Standardı belgesine sahip olmanız için, Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

E-Fatura

Hatay E-Fatura

Sistem Yayın Grubu olarak Hatay geneli tüm ilçelerde E-DM Bilişim E-Fatura, E-Arşiv Fatura ve E-Defter  bölge bayisiyiz.

E-Fatura Nedir ?


E-FATURA; değerli kağıda basılı olan faturanın karşılığı bilgileri içeren, uluslararası bir formatta standart hale getirilmiş, değiştirilemez bir şekilde mühürlenmiş, elektronik belgedir. Kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir.

Önceden tanımlanmış kullanıcıların UBL-TR standardında elektronik olarak düzenledikleri faturaları, gönderen taraftan alıcı tarafa iletimini sağlayan sistemdir.

E-Fatura Avantajları

  • Fatura basım ve gönderim masraflarında azalma
  • Elektronik ortamda arşivleme olanağı ile arşivleme maliyetlerinde azalma ve belgelere hızlı erişim
  • Operasyonel etkinlik ve verimlilik artışı
  • Hızlı mutabakat ve nakit akışı 
  • Elektronik iç ve dış denetim için uygun altyapı Uluslararası standartlara uyum
  • Hızlı uyuşmazlık çözümü
  • Nakit akışını hızlandırmak suretiyle işletmelere finansal avantajlar
  • Kağıt tasarrufu sayesinden çevrenin korunmasına katkı

E-İmza

Hatay E-imza

SYG BİLİŞİM  olarak Hatay, Osmaniye ve Adana geneli tüm ilçelerde E-Güven Hatay E-İmza iş ortağıyız.

E-İmza Nedir ?

E- imza elektronik ortamda oluşturulan dokümanların imzalanmasında kullanılan ve elektronik işlemlerde gönderilen bilginin gönderim sırasında değişmediğini, gönderen kişiye ait olduğunu ve inkar edilemeyeceğini garantileyen sayısal verilerdir.
 

5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu’na göre E-İmza; başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik veriyle mantıksal bağlantısı bulunan ve kimlik doğrulama amacıyla kullanılan elektronik veriyi ifade eder.

E-İmza Avantajları

* E-imza, el ile  atılan ıslak imza ile aynı hukuki geçerliliğe sahiptir.

 

* E-imza, elektronik işlemlerde gönderilen bilginin gönderim sırasında değişmediğini, gönderen kişiye ait olduğunu ve inkar edilemeyeceğini garantiler.

* E-imza elektronik ortamda gerçekleşen işlemlerde kişilerin kimlik bilgilerinin doğruluğunu garantiler.

* E-imza gerçek kişiler adına oluşturulur. Kurumlar adına elektronik imza oluşturulamaz. Kurumda çalışan gerçek kişiler adına elektronik imza oluşturulabilir.

Hatay E-imza, Adana E-imza, Osmaniye E-imza